• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2016 04 17 23 50 40Jak poinformował portal lodzkifutbol.pl a najbliższym czasie czekają na duże zmiany w piłce noiżnej. Tegoroczne rozgrywki były bowiem ostatnimi, które prowadził OZPN w Sieradzu.

Od nowego sezonu wszystkie rozgrywki poprowadzi już Łódzki Związek Piłki Nożnej. Działacze ŁZPN ułożą terminarze, będą też odpowiadać za kary i weryfikacje rozgrywek. Decyzję o tym podjął Zarząd PZPN.
On też postanowił, że od 1 lipca 2019 roku wszystkie rozgrywki piłki nożnej odbywające się na terenie działania Wojewódzkiego Związku Piłki Nożnej, mogą być prowadzone wyłącznie przez związki – jako organizacje członkowskie PZPN – lub działając z ich upoważnienia jednostki organizacyjne danego WZPN, nie posiadające osobowości prawnej - informuje lodzkifutbol.pl.
A co dalej z dotychczasowym okręgiem sieradzkim? Na jego miejsce powstanie delegatura sieradzka, a prezes OZPN w Sieradzu  może być kierownikiem delegatury. Jednak decyzja czy Jan Łochowski  zostanie kierownikiem oddziału zależała będzie od Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież