• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Sport

phatchDziewczęca drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie zajęła piąte miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.

2016 02 04 21 32 53W dniu 23 kwietnia rozpoczął się Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich – innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci.

2016 04 17 23 50 40Piotr Dubiel, zawodnik Piasta Ruda, drużyny grającej w grupie pierwszej w klasie B, został zdyskwalifikowany na dwa lata. Dyskwalifikacji dokonał Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu.

phatchKwotę 37 tys. zł przeznaczyło w tym roku miasto Sieradz na stypendia i nagrody dla najlepszych sportowców.

2016 09 08 22 19 56Polski Związek Piłki Nożnej Mobilna Akademia Młodych Orłów zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i rodziców.

phatchKlub LKS Czarna Damka Lututów był w tym roku organizatorem Mistrzostw Polski Seniorów Starszych 50+ w warcaby 100-polowe.

phatchKolarze NPRK WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW wystartowali w serii zawodow MTB. Pierwsze z nich odbyły się w Wałbrzychu.

phatchReprezentanci sieradzkiego zakłądu karnego wygrali zawody wielobojou pożarniczego o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Łodzi.

phatchArtur Kozłowski,maratończyk z Sieradza zajął drugie miejsce w Biegu Piastowskim w Kruszwicy.

phatchZłoczevia Złoczew pokonała w meczu 12 kolejki grupy czwartej klasy B MUKS Wróblew.