• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

phatchMiejski Ośrodek Kultury w Złoczewie zaprasza do udziału w gminnym konkursie plastycznym "Wielkanoc w polskiej tradycji"

phatchW dniu 21 marca br. w Sokolnikach zorganizowany zostanie Dzień Kolorowej Skarpetki.

phatchW dniu 21 marca br. o godz. 19.30 w sieradzkim Teatrze rozpocznie się seans filmowy w ramach cyklu Inne horyzonty kina. Tym razem będzie można obejrzeć film "Mój piękny syn".

phatchMiejski Ośrodek Kultury w Złoczewie zaprasza na Festiwal Piosenki Złoczew 2019.

phatchW dniu 21 marca 2019 r,  o godz. 18:00 w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu - Rynek 18 odbędzie się otwarcie wystawy prac Oliwii Bulzackiej "Quod Vide".

phatchGOKSiT w Sokolnikach zaprasza na Polska na niebiesko. Autyzm. Wystarczy zrozumieć.

phatchUrząd Skarbowy w Wieruszowie zaprasza na szkolenie w zakresie składania zeznań podatkowych CIT oraz sprawozdań finansowych do naczelnika Urzędu Skarbowego.

phatchPaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieradzu zaprasza na Koncert Wiosenny w wykonaniu uczniów klas pierwszych.

phatchW dniu 16 marca 2019 r. od godzinie 18.00 w Sieradzkim Centrum Kultury (Teatr Miejski) będzie można obejrzeć program kabaretowy „Spotkanie kolesiów” Zenon Laskowik & Zespół towarzyszący w składzie: Jacek Fedorowicz, Grzegorz Tomczak i Michał Ruksza.

phatchZarząd Towarzystwa Przyjaciół Wielunia uprzejmie zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się 28 marca 2019 r. (czwartek).

phatchW dniu 15 marca 2019 r., o godz. 18:00 w Centrum Informacji Kulturalnej, Rynek 18.odbędzie się promocja tomiku Krzysztofa Kielka "Drobne".