• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 07 15 21 48 18W sobotę, 15 lipca br. w Błaszkach odbył się Błaszkowski Festival Sportu. W jej trakcie zbierano krew oraz środki na pomoc w leczeniu chorej Zosi, mieszkanki gminy Błaszki.

W sobotę, 15 lipca br. w Błaszkach odbył się Błaszkowski Festival Sportu. W jej trakcie zbierano krew oraz środki na pomoc w leczeniu chorej Zosi, mieszkanki gminy Błaszki.
Jedna z licytacji wygrał Burmistrz Błaszek Karol Rajewski, który za 400 zł nabył koszulkę z podpisami zawodników Widzewa. Koszulkę tę następnie przekazał Dominikowi Drzazga, organizatorowi III Nocnego Turnieju w piłkę nożną Złoczew 2017.
Przybyłe na stadion licznie dzieci skorzystały z przygotowanych przez animatorów Happy Kids konkurencji i zabaw sportowych, takich jak piłka siatkowa XXL, przeciąganie liny, badminton oraz innych gier zręcznościowych i toru przeszkód.
O godzinie 16:00 rozpoczął się mecz pokazowy pomiędzy LKS PIAST Błaszki a drużyną gości, w którym zagrali między innymi Dyrektor Centrum Kultury w Błaszkach, Komendant Komisariatu Policji w Błaszkach wraz z Zastępcą, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu, Dyrektor Gimnazjum Publicznego w Błaszkach, policjanci z Błaszek i z Sieradza oraz Mariusz Stępiński były zawodnik LKS PIAST Błaszki, obecnie zawodnik FC Nantes. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny LKS Piast Błaszki.
Godzinę później wystartował bieg Nordic Walking na dystansie pięciu kilometrów, w którym wzięło udział dwanaście pań i jeden mężczyzna. Głównym wydarzeniem Błaszkowskiego Festivalu Sportu był jednak I Nocny Turniej Strażacki w piłkę nożną. Wzięło w nim udział 8 drużyn złożonych z członków Ochotniczych Straży Pożarnych.
Wyniki:
1. OSP Sędzimirowice
2. OSP Wrząca
3. OSP Suliszewice
Najlepszym zawodnikiem turnieju został piłkarz zwycięskiej drużyny Dawid Kałużny.

jm

Foto: Facebook.com/Karol Rajewski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież