• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchKlienci, którzy kupili niedawno kapustę w sklepach Lidla w Sieradzu lub w Wieluniu powinni ją zwrócić do sklepu. Taki przekaz wynika z komunikatu Lidla.

Sieć wycofuje z rynku produkt "Kapusta biała młoda, luz" z numerem partii L 21/05. badania zlecone przez Lidl produktu wykazało przekroczenie limitu prawnego dla pozostałości środka ochrony roślin. Z tego też powodu sieć wycofała kapustę ze sprzedaży i nie zaleca jej dalszego spożywania.
Jako odpowiedzialny społecznie i świadomy przedsiębiorca na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów, dlatego też aby sprostać Państwa zaufaniu przeprowadzamy kilka tysięcy badań rocznie w akredytowanych, niezależnych, zewnętrznych laboratoriach - informuje Lidl.
Ze względu na powyższe zapraszamy do zwrotu artykułu w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu. Zwrot towaru dotyczy wyłącznie produktu „Kapusta biała młoda, luz” z numerem partii L 21/05, który był dostępny w sprzedaży od 28 do 31 maja 2019. Wszystkie inne produkty sprzedawane przez Lidl, w tym pozostałe owoce i warzywa, nie są objęte wycofaniem - informuje dalej sieć w komunikacie.
Jednocześnie Lidl przeprasza wszystkich konsumentów, którzy kupili wskazany produkt, za zaistniałą sytuację i zapewnia, że grono specjalistów każdego dnia dba o bezpieczeństwo oferowanych artykułów.
Informacja ta dotyczy nie tylko klientów z Sieradza i Wielunia, ale też całego województwa łódzkiego, lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego,podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było