• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2015 04 02 18 19 10Aż czterech nietrzeźwych kierowców zatrzymali wieluńscy policjanci w czasie minionego weekendu.

Przez kilka ostatnich dni funkcjonariusze skontrolowali stan trzeźwości 75 kierujących, zatrzymali przy tym 13 dowodów rejestracyjnych za stan techniczny pojazdów oraz 3 prawa jazdy kierującym, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Wyeliminowali przy tym z ruchu drogowego 4 nietrzeźwych kierujących.
Pierwszego kierującego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 11 maja br. w miejscowości Biała. Jak się okazało 71- latek kierował hondą civic mając w organizmie 1,6 promila alkoholu. Drugi z kierujących wpadł w ręce mundurowych 12 maja br. w Wieluniu na skrzyżowaniu ul. Sieradzkiej i Ciepłowniczej. Badanie alkomatem wykazało, że 37 -latek zdecydował się kierować samochodem mając 2,4 promila alkoholu w organizmie - poinformowała asp. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.
Pozostali dwaj zatrzymani kierowali rowerami. Pierwszy z nich został zatrzymany do kontroli przez mundurowych w dniu 10 maja br. w Skomlinie. Zatrzymanym był 37- latek, który kierował rowerem mając ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Drugi wpadł w dniu 12 maja br. w Osjakowie. Jak się okazało 48 latek kierował rowerem mając ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

jm

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było