• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchKilka dni temu w Sieradzu pobito mężczyznę, który w wyniku obrażeń stracił przytomność.

Leżącego na ulicy Kościuszki znalazł przypadkowy przechodzień, który zawiadomił o tym fakcie policję i pogotowie. Poszkodowany trafił do szpitala, a funkcjonariusze wszczęli intensywne śledztwo. W pierwszej kolejności ustalili oni dane personalne nieprzytomnego mężczyzny i przez kolejne dni starali się ustalić szczegółowy przebieg zdarzenia.
Zbierano i weryfikowano każdą informację mogącą mieć związek z tym przestępstwem. Przeprowadzono również analizę zapisu z systemów monitoringu. Wytężona praca stróżów prawa pozwoliła na uzyskanie wstępnych informacji o potencjalnych sprawcach pobicia. Pracujący przy sprawie policjanci ustalili, że tego przestępstwa dokonało dwóch mężczyzn, którzy w piątkową noc przebywali w sieradzkich lokalach. Dalsza praca pozwoliła na ustalenie miejsca pobytu mężczyzn. 8 marca obaj zostali zatrzymani. Z uwagi na pełne zaskoczenie żaden z nich nie stawiał oporu. Mężczyźni w wieku 22 i 24 lat zostali przewiezieni do sieradzkiej komendy - relacjonuje zdarzenie asp. sztab. Paweł Chojnowski, rzecznik KPP w Sieradzu.
Napastnicy już usłyszeli w Prokuraturze Rejonowej w Sieradzu zarzuty pobicia, gdzie następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu. Grozi im za to kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Obaj przyznali się do zarzucanych im czynów. Sąd zdecydował o aresztowaniu podejrzanych na 3 miesiące.

jm

Foto: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było