• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchTuż przed feriami zimowymi uczniowie Ogniska Muzycznego, działającego przy Towarzystwie Muzycznym FERMATA w Sieradzu, wystąpili na koncercie podsumowującym pierwsze półrocze. Dla niektórych był to pierwszy występ przed tak liczną publicznością. A publiczność nie zawiodła.

Pojawili się najbliżsi naszych małych muzyków. Sala Koncertowa szkoły muzycznej z trudem pomieściła wszystkich chętnych.
Na scenie pojawiły się zespoły taneczne – dzieci młodszych i starszych. Swoje ulubione utwory zagrali uczniowie fortepianu pań: Elżbiety Górskiej, Katarzyny Antoniak i Izabeli Rudzkiej.
Wystąpili również akordeoniści z klasy pani Silvii Csefalvayovej, gitarzyści, którymi opiekuje się pani Magdalena Kowalczyk oraz wiolonczelistka zgłębiająca muzyczne tajniki pod okiem pana Krzysztofa Łatwińskiego.
Bardzo udane występy wszystkich dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Naukę gry w Ognisku Muzycznym można rozpocząć w dowolnym momencie w miarę wolnych miejsc. Nauka gry prowadzona jest w formie indywidualnych lekcji, których czas dostosowany jest do możliwości percepcyjnych kandydata.
Kadra nauczycieli składa się z absolwentów wyższych uczelni muzycznych.
Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do podjęcia nauki gry w Ognisku Muzycznym na następujących instrumentach:
 - gitara
 - gitara basowa
 - śpiew - w tym karaoke
 - keyboard
 - akordeon
 - saksofon
 - perkusja
 - flet
 - klarnet
 - wiolonczela
 - skrzypce
 - fortepian
Informacje pod numerem telefonu 43/8271797 oraz w sekretariacie PSM I st. w Sieradzu.

Materiał nadesłany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było