• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchMarihuanę, tabletki extasy oraz amfetaminę znaleźli wieruszowscy policjanci w czasie kontroli samochodu kia ceed.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Czastarach. Autem podróżowali dwaj mężczyźni w wieku 28 i 33 lat i kobieta w wieku 25 lat. Panów w czasie kontroli zdradziło ich nerwowe zachowanie. To utwierdziło stróżów prawa, że mają coś na sumieniu. I nie pomylili się. Przy 28-letnim kierującym znaleźli bowiem prawie 3 gramy marihuany i 4 tabletki ekstazy. Pasażer pojazdu, 33-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, również posiadał tabletki ekstazy. Tabletki miał on wcześniej dać 25 – letniej pasażerce pojazdu. Mężczyźni zostali zatrzymani.
Jeszcze tego samego dnia wieruszowscy śledczy podczas intensywnych czynności w tej sprawie w mieszkaniu 28 – latka odnaleźli i zabezpieczyli znaczną ilość tabletek ekstazy, marihuany i amfetaminy. Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie 130 gramów marihuany, 614 tabletek ekstazy i ponad 36 gramów amfetaminy. Już wstępne badania zabezpieczonych substancji potwierdziły, że to narkotyki. 28-latek usłyszał już zarzuty udzielania i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 33-latek usłyszał zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających. Za taki czyn grozi do 3 lat więzienia. Śledczy nie wykluczają odpowiedzialności prawnej 25-latki za posiadanie narkotyków - poinformował asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik KPP w Wieruszowie.
O losie mężczyzn zdecydował prokurator. Obaj zostali objęci policyjnym dozorem. Śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

jm

Foto: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było