• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2016 10 01 18 52 04Nawałnica, które nad ranem nawiedziła nasz region nie spowodowała katastrofalnych zniszczeń. Jednak straż interweniowała kilkadziesiąt razy.

Nawałnica, które nad ranem nawiedziła nasz region nie spowodowała katastrofalnych zniszczeń. Jednak straż interweniowała kilkadziesiąt razy. W powiecie sieradzkim na interwencje spowodowane przez burze strażacy wyjeżdżali aż 40 razy. Usuwali przede wszystkim drzewa powalone na jezdnie i uszkodzone linie energetyczne. W okolicach Brończyna strażacy usuwali szkody poczynione przez konary, które spadły na linie energetyczne. Poza tym strażacy interweniowali także w gminach: Klonowa, Goszczanów, Wróblew.
W powiecie wieluńskim strażacy interweniowali 10 razy. Przede wszystkim usuwali drzewa i konary z jezdni. Wiatr przewrocił drzewo na ogrodzenie i drogę wewnętrzną przy stadionie miejskim w Wieluniu. Burza uszkodziła dach budynku gospodarczego w Dolinie Czernickiej w gminie Osjaków, a na terenie Bieńca (gmina Pątnów) od pioruna spłonęły dwa bale słomy.
Najmniej szkód nawałnica spowodowała w powiecie wieruszowskim. W Wieruszowie na ulicy Mirkowskiej strażacy wypompowywali wodę z posesji, a w Tyblach w gminie Sokolniki piorun uderzył w komin, który poważnie uszkodził.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było