• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 08 09 16 10 42Jak donosi KPP Kępno w dniu 08 sierpnia br. około godz. 6:00 na drodze S8 miał miejsce tragiczny wypadek drogowy w okolicach Perzowa. Zginął 30-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego.

Jak donosi KPP Kępno w dniu 08 sierpnia br. około godz. 6:00 na drodze S8 miał miejsce tragiczny wypadek drogowy w okolicach Perzowa. Zginął 30-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Poza tym ranna jest jeszcze jedna osoba, która została zhospitowana. Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Wrocławia.
Według wstępnych ustaleń, kierowcy busa, 23-latkowi z okolic Piaseczna, skończyło się paliwo i zatrzymał się na poboczu drogi ekspresowej. Wówczas podjechał do niego patrol służby drogowej S8. Pracownicy patrolu zaoferowali pomoc. W momencie nalewania paliwa do baku jeden z pracowników służby drogowej, 30-latek z okolic Wielunia został potrącony przez samochód ciężarowy marki Volvo. Siła uderzenia była olbrzymia. Kilka sekund później ciężarówka marki Volvo uderzyła też w kierowcę busa, który stał obok. Auto przeciągnęło obu mężczyzn kilkadziesiąt metrów dalej. Pracownik służby drogowej zginął na miejscu, kierowca busa został zabrany do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe - poinformowała st. sierż. Anna Lubojańska, oficer prasowy policji w Kępnie.
Okoliczności i przyczyny zdarzenia zbada teraz powołany specjalnie biegły sądowy. Dopiero gdy on się wypowie będzie wiadomo, jak zakończy się postępowanie i kto usłyszy zarzuty.

EM

Foto: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było