• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 07 17 02 16 44Sprzęt elektroniczny, dokumenty oraz karty kredytowe skradł z jednego z pensjonatów na terenie gminy Władysławowo 37-letni mieszkaniec Sieradza.

Sprzęt elektroniczny, dokumenty oraz karty kredytowe skradł z jednego z pensjonatów na terenie gminy Władysławowo 37-letni mieszkaniec Sieradza. Straty poszkodowani wycenili na 3 tys. zł.
Po tym jak do dyżurnego policji we Władysławowie wpłynęło zawiadomienie tamtejsi funkcjonariusze natychmiast zajęli się sprawą. Szybko okazało się, ze sprawcą jest 37-letni sieradzanin.
Mężczyzna został zatrzymany. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach widniała informacja, że jest on poszukiwany przez trzy różne sądy i że ma do odbycia łączną karę pozbawienia wolności w wymiarze trzech lat i dwóch miesięcy. Podejrzany trafił do policyjnej celi.Policjanci pracując nad tą sprawą odzyskali i zabezpieczyli skradzione rzeczy. Śledczy przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzut kradzieży - poinformował st.sierż. Łukasz Brzeziński, rzecznik prasowy KPP w Pucku.
Mężczyźnie grozi teraz kara mu do 5 lat pozbawienia wolności. Trafił już do Aresztu Śledczego w Wejherowie, gdzie spędzi najbliższe trzy lata i dwa miesiące za popełnione przestępstwa.

jm

Foto: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było