Jubileuszowe

Jubileusz XV-lecia Kapeli Złoczewianie i X-lecia Zespołu Śpiewaczego Senior 17.  listopada 2007r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie Kapela Złoczewianie oraz Zespół Śpiewaczy Senior świętowały swoje jubileusze.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie-Bogdan Dawidziak powitał wszystkich gości, a następnie w krótkim przemówieniu przybliżył najpierw 15 lat na scenie muzycznej "Złoczewian", a później opowiedział zgromadzonym o 10-letniej działalności "Seniorów".
Wielu znakomitych gości oraz przedstawicieli władz przybyło na uroczystości, by złożyć serdeczne życzenia jubilatom.Wśród nich byli: Burmistrz Miasta i Gminy Złoczew Antoni Kucharski wraz z przewodniczącym Rady Miasta Jerzym Wieczorkiem i panią sekretarz Anitą Szremską, księża z parafii Złoczew Jerzy Brzęczek i Piotr Wierusz, przedstawicielka Starosty Sieradzkiego Dariusza Olejnika, przedstawicielka Powiatowego Ośrodka Kultury w Sieradzu oraz przedstawiciele Rady Nadzorczej i Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.Podziękowania i życzenia zakończone zostały wręczeniem tortu od Towarzystwa Przyjaciół Złoczewa.
W części artystycznej dla bohaterów wieczoru wystąpili uczniowie klasy IIB i IIIB ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Złoczewie pod opieką Danuty Paluch i Doroty Walczak w specjalnie przygotowanym na tę okazję przedstawieniu.

Oczywiście gwóźdź programu stanowiły występy Jubilatów-Kapeli Złoczewianie i Zespołu Śpiewaczy Senior, którzy po poczęstunku jak zwykle porwali wszystkich gości do wspólnej zabawy.Po tak udanym jubileuszu nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejne.