Ogłoszenia

20.11.2017 r. w MOK w Złoczewie odbył się "Turniej jednego wiersza".
Na turniej zapisały się 82 osoby, a wzięło udział 80 osób. Uczestnicy turnieju przygotowani byli przez swoich prowadzących wzorowo, stąd wysoki poziom turnieju. Serdeczność, wyrozumiałość oraz szacunek panowały wśród uczestników turnieju.

 

 

 

 

Wyniki

„Turniej jednego wiersza”

Jury w składzie:
•    Alfreda Wesołowska – przewodnicząca
•    Danuta Kałuża – członek
•    Irena Owczarek – członek

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia wg kategorii wiekowych:

 

klasy I - III:

I miejsce:  

  • Krzysztof Halamus- S.P. Broszki

II miejsce

  • Hanna Domagalska - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Kinga Spychalska- S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Weronika Świętczak – S.P. Broszki

III miejsce

  • Amelia Królewicz – S.P. im Bohaterów Września 1939r. Stolec
  • Patrycja Miłek- S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Mateusz Gajewski - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie

Wyróżnienia:

  • Dawid Świętczak- S.P. Broszki
  • Gabrysia Walaszczyk - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Marta Hałubiec- S.P. im Bohaterów Września 1939r. Stolec
  • Karolina  Kałdońska- S.P. Broszki
  • Julia Paprota- S.P. Broszki
  • Zuzia Panek - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Zuzia Pawlak - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Julia Ślązak – S.P. Uników
  • Marcelina Skórecka – S.P. Broszki

Klasy IV - VI:

I miejsce      

  • Tatiana Karnkowska -  S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Natalia Pawlak - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Kinga Załęcka - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie

II miejsce    

  • Julia Wierucka - S.P. w Unikowie                
  • Ania Stępień- S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie

III miejsce   

  • Łukasz Jaros - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Sara Sufleta – S.P. im. Bohaterów Września 1939 Stolec

Wyróżnienia

  • Kasjan Krzysztofiak – S.P. Uników
  • Julia Kapica- S.P. im. Bohaterów Września 1939 Stolec
  • Konrad Pawlak - - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Martyna Pawlak- S.P.Uników
  • Marcel Hałubiec - S.P. im. Bohaterów Września 1939 Stolec

Klasa VII i Gimnazjum :

I miejsce

  • Maciej Ludziejewski - S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie

II miejsce

  • Jakub Kaczmarek – S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie
  • Agnieszka Machała - S.P. im. Bohaterów Września 1939 Stolec

III miejsce

  • Sebastian Stepień – S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie

Wyróżnienia:
•    Maciej Wiewióra – S.P. Uników
•    Edyta Pawlak – S.P. im. M. Kopernika w Złoczewie