• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

phatchBurmistrz Wielunia oraz Dyrektor Wieluńskiego Domu Kul;tury zapraszają w dniu 6 XII na Plac Legionów.

phatchW dniu 03 grudnia 2018 r. (poniedziałek), o godz. 17.00 wCentrum Informacji Kulturalnej w Sieradz, Rynek 18 odbędą się warsztaty rysunku z Aleksym Nowakiem w ramach Akademii Bazylika.

phatchBurmistrz Wielunia wraz z LGD Ziemia Wieluńsko-Sieradzka i Wieluńskim Domem Kultury mają przyjemność zaprosić do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym "Wieluńskie dzwoneczki”.

phatchW dniu 02 grudnia br., o godzinie 12.00 w Teatrze Miskim w Sieradzu rozpocznie się spektakl dla dzieci „Pszczółka Majka”.

phatchŚw. Mikołaj pojawi się 6 grudnia na wieruszowskim rynku? Od godziny 16:30 organizatorzy zapraszają dzieci i mieszkańców na Mikołajkowe atrakcje.

phatchW niedzielę 2 grudnia 2018 r. o godz. 17.00 w koncercie z cyklu "Pod wielkim dachem nieba" wystąpi zespół POD FRYZJERKĄ.

phatchW dniu 01 grudnia 2018 r., o godzinie 18.00 w sieardzkim Teatrze ropozcnie się koncert After Hours „Come together”.

phatchGminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej zaprasza na Warsztaty Bożonarodzeniowe z Panią Bogumiłą Madeją.

phatchPaczka dla dzieciaka na święta dla strażaka - to tytuł akcji jaką prowadzi Ochotnicza Straż Pożarna, Grupa Ratownictwa Specjalistycznego, Wspólnie przeciw Białaczce.

phatchAż 5 nowych filmów będzie można obejrzeć w sieradzkim Kino Teatrze. Będą to: "Miłość jest wszystkim", "Czarodziejka Lili ratuje święta", "Zimna wojna", "Bohemian rhapsody" oraz "Gentleman z rewolwerem".

phatchW dniu 30 listopada 2018 r., o godz. 18.00 w  Galerii Teatr w Sieradzkim Centrum Kultury odbędzie się wernisaż wystawy Jerzego Jabłońskiego.