• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

Festyn w Brąszewicach (Foto)

Urząd Gminy w Brąszewicach,Lokalna Grupa Działania "Szlakiem sieradzkiej S-ki" i Orkiestra Dęta w Brąszewicach zorganizowały wspólnie w Brąszewicach festyn rodzinny.

Parafianie wspomogli swojego księdza (Foto)

W niedzielę 14 lipca br. kliczkowianie pokazali czym jest dla nich wspólnota Kościoła.Aby wesprzeć swego proboszcza, który remontuje zabytkową wieżę dzwonnicy zorganizowali festyn parafialny.

Festyn parafialny w Kliczkowie

W najbliższą niedzielę 14 lipca br. w Kliczkowie Małym odbędzie się festyn parafialny, z którego dochód przeznaczony zostanie na remont zabytkowej dzwonnicy w miejscowym kościele.

Zbigniew Wodecki gwiazdą Dni Galewic (Plakat)

W najbliższy weekend 13 i 14 lipca br. odbędą się tegoroczne Dni Galewic. Na pierwszy dzień zaplanowano zawody sportowe, na drugi natomiast występy artystyczne. Gwiazdą drugiego dnia imprezy ma być Zbigniew Wodecki.

Weekend ściągnął tysiące (Foto)

Grupa Weekend, który wylansowała przebój ""Ona tańczy dla mnie" ściągnął w niedzielę 7 lipca br. do Słomkowa Suchego kilka tysięcy swoich fanów. Zespół był gwiazdą tegorocznych Dni Wróblewa.

Bollywood w Konopnicy (Foto)

W sobotę 6 lipca br. w Konopnicy królował Bollywood i kultura orientu. W tym roku Dni Gminy Konopnica odbyły się na stadionie.

Galimatias z Januszem Radkiem w finale (Foto)

Dziś w Sieradzu odbył się I Ogólnopolski "Galimatias" O Złotą pompę Sieradza. W finale wystąpiło 6 uczestników.

Przeżyjmy to jeszcze raz (Film)

Wszystkich tych, którym podobały się tegoroczne Dni Złoczewa zapraszamy do podróży w czasie i przypomnienia sobie najciekawszych fragmentów imprezy.

Program Open Hair Festival (Film)

Znamy już pełny program sieradzkiego święta fryzjerstwa Open Hair Festival. Jak co roku patronem imprezy jest znany na całym świecie mistrz fryzjerstwa Antine Cierplikowski. Open Hair jest najważniejszą i najlepszą imprezą w regionie.

Lato z Radiem w Wieluniu (Foto)

Oj działo się działo w ostatnią niedzielę w Wieluniu. Były: Myslovitz, Ryszard Rynkowski i zespół Hamak Band. Radiowa Jedynka zagrała w Wieluniu drugi raz z rzędu.

Loka zaśpiewał z balkonu (Foto)

Obfite opady deszczu, jakie przeszły w niedzielę nad naszym regionem sprawiły, że nie wszystkie koncerty zaplanowane na ten dzień doszły do skutku.