• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

Niewątpliwie gwiazdą niedzieli w ramach Dni Wielunia był zespół T. Love. Zespół zaserwował nie tylko swoje znane wszystkim hity, ale także nowe utwory.

Jak było do przewidzenia prawdziwym hitem Dni Wieruszowa okazał się koncert Kamila Bednarka. Młody wykonawca muzyki reggae ściągnął na stadion Prosny tłumy swoich fanów.

W najbliższy weekend 14-15 czerwca br.  na Targowisku Miejskim odbędą się kolejne Dni Wielunia. Gwiazdami imprezy będą tym razem zespoły Pectus i T. Love.

W najbliższy weekend 13-15 czerwca br. odbędą się XX Dni Wieruszowa połączone ze Świętem Powiatu Wieruszowskiego. Gwiazdami imprezy będą w tym roku: Kamil Bednarek, Kabaret Koń Polski i zespół Wilki.

W słoneczne, niedzielne popołudnie, 8 czerwca br. przed Urzędem Miejskim w Sieradzu odbył się XV Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych. Przez kilka godzin zarówno orkiestry jak i widzowie musieli stać na słońcu.

W środę  4 czerwca 2014 r. Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Złoczewie odwiedziła Jolanta Szwalbe. Uczestnicy spotkania wysłuchali wykładu pt. „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”.

Na ulicach Wielunia rozegrano grę miejską "Po Jurajskiej Wyżynie". Zorganizowały ją Gmina Wieluń i Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Sportowymi im. Kazimierza Wielkiego w Wieluniu.

„Czytanie łączy pokolenia” to temat  zajęć  z edukacji  czytelniczej  jakie odbyły się 19 maja br. w Punkcie Bibliotecznym w Grójcu Wielkim. Uczestniczyły w nich dwie klasy: I A i II B ze Szkoły Podstawowej ze Złoczewa.

W niedzielę, 18 maja br. w Godynicach odbyło się uroczyste przekazanie wozu strażackiego. Kilkudziesięciu strażaków otrzymało z tej okazji medale i odznaki. 

W czwartek, 15 maja br. rozpoczęła się peregrynacja Krzyża Światowych Dni Młodzieży w dekanatach lututowskim i złoczewskim. Jako pierwsi przywitali go dziś lututowianie.

Wojewódzkie obchody Dnia Strażaka odbędą się w tym roku w Sieradzu.