• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

Bursztynowe święto - dzień pierwszy

Przybyłych na pogranicze imperium kupców rzymskich powitał namiestnik rzymski. Tak zaczął się pierwszy dzień VI Europejskiego Święta Bursztynu w Wieluniu.

Festyn rodzinny

W dniu wczorajszym w Ostrówku gmina Galewice odbył się festyn rodzinny. Organizatorami imprezy byli: Koło Gospodyń Wiejskich i Ochotnicza Straż Pożarna w Ostrówku.

Jak spędzić najbliższy weekend

Pierwszy weekend sierpniowy nie obfituje w zbyt dużą ilość imprez. Mimo to ci, którzy szukają dobrej zabawy na pewno znajdą coś dla siebie.

EURO-Festyn już za nami

W ostatnią sobotę i niedzielę lipca w Sokolnikach odbyła się impreza pod hasłem „EURO-Festyn w Sokolnikach”.

Zlot miłośników CB

W miniony weekend w Sieradzu odbył się zlot miłośników Radia CB. Było to rocznicowe spotkanie po 20 latach od pierwszego tego typu zlotu.

Festyn Rodzinny Wrońskowyje

Już po raz drugi we Wrońsku zorganizowano festyn rodzinny. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Na scenie zobaczyć można było kabaret „Dębiaki” oraz zespół „Organika”.

Zawody strażackie

W tym roku zawody sportowo – pożarnicze szczebla gminnego dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gmin Konopnica i Osjaków zostały przeprowadzone w Osjakowie.

Open Hair Festiwal – dzień trzeci

Kolejny, czwarty już festiwal fryzjerstwa – Open Hair już za nami. W ostatnim dniu sieradzanie, którzy przybyli na Plac Wojewódzki mogli zobaczyć nie tylko ciekawe pokazy stylistów, ale przede wszystkim gwiazdy polskiej piosenki.

Open Hair Festiwal – dzień drugi

W Sieradzu trwa festiwal Open Hair, najlepsza impreza kulturalna w regionie. Za nami już drugi dzień.

Open Hair Festiwal - dzień pierwszy

Za nami pierwszy dzień kolejnego festiwalu Open Hair poświęconego wybitnemu fryzjerowi z Sieradza Antoniemu Cierplikowskiemu.

Rodziny muzykujące znowu zagrały

W dniu 15 lipca 2012 r. po rocznej przerwie zostały wznowione Spotkania Rodzin Muzykujących. Jest to impreza organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie.