• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

phatchPo przerwie ponownie powraca popularny cykl Wieczór z muzyką.

phatchW dniu 24 października 2018 r. zapraszamy na spotkanie z Iloną Wiśniewską, która opowie o największej wyspie świata Grenlandii.

phatchStarostwo Powiatowe w Wieruszowie, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach i Gmina Sokolnik zapraszają na X Powiatowy Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych który odbędzie się 1 i 2 grudnia 2018 r. w GOKSiT w Sokolnikach.

phatchGminny Ośrodek Kultury w Lututowie zaprasza na Powiatową Biesiadę Folklorystyczną.

phatchW dniu 17 października o godz. 15:00 zapraszamy na projekcję, którą poprzedzi krótki wstęp krytyka filmowego Wiesława Kota z tłumaczeniem na język migowy. Projekcja z audiodeskrypcją dla niewidomych i napisami dla niesłyszących.

phatchW dniu 26 października  2018 roku (piątek), o godz. 17:00 i 20:00 w Sieradzkim Centrum Kultury (Teatr Miejski) odbędzie się spektakl "Jaskiniowcy"

phatchW dniach 20 – 25 października 2018 r. w sieradzkim Kino Teatrze będzie można obejrzeć dwa filmy: "7 uczuć" i "jak pies z kotem".

phatchGOKSiT w Sokolnikach zaprasza na koncert "Śpiewamy dla Niepodległej".

phatchW najbliższych dniach w sieradzkim Kino Teatrze będzie można obejrzeć dwa filmy.

phatchW dniu 13 października 2018 r. o godz. 17:00 w Galerii Teatru Sieradzkiego Centrum Kultury odbędzie się wernisaż wystawy prac Katarzyny Jasiukiewicz "Chaos poukładany”.

phatchWieluńskie Towarzystwo Naukowe i Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu zaprasza na uroczystość nadania Członka Honorowego Wieluńskiego Towarzystwa Naukowego prof. dr hab. Andrzejowi Zawadzie.