• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Wydarzenia

phatchŚwiatowy Dzień Akordeonu przypada 17 maja. Z tej okazji chcieliśmy zaprosić Państwa na koncert oraz warsztaty.

phatchW dniu 31 maja od godziny 10:00 do 17:00, zapraszamy dzieci przedszkolne oraz te z wieruszowskich szkół na teren zamczyska. W tym dniu rodzice mają wolne, a dzieciom organizatorzy zapewniają szereg atrakcji.

phatchPaństwowa Szkoła Muzyczna I st., Towarzystwo Muzyczne FERMATA w Sieradzu i Zespół Pałacowo – Parkowy w Małkowie zapraszają na multimedialny wykład Sławomira Dobrzańskiego (USA) „Maria Szymanowska, jako najwybitniejsza przedstawicielka wczesnego romantyzmu w Polsce”.

phatchW dniu 26 maja w sieradzkim Kino Teatrze w cyklu seans dla seniora będzie można obejrzeć film "To właśnie życie".

phatchMiejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu oraz Towarzystwo Przyjaciół Wielunia zapraszają do udziału w konkursie historycznym pt.: “Wieluń był pierwszy”

phatchDzień Matki w tym roku przypada w niedzielę. W związku z tym już w piątek 24 maja o godzinie 16:30 uczniowie klas pierwszych zagrają koncert dedykowany rodzicom.

phatchW czwartek, 16 maja br. w Kino Teatrze w Sieradzu będzie można obejrzeć dwa filmy: "Vox Lux" i "Rzedszkolanka".

phatchW dniu 23 maja o godzinie 15.30 w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Złoczewie odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące lokalnego programu mikrograntów.

phatchTowarzystwo Muzyczne FERMATA w Sieradzu zaprasza na koncert uczniów Ogniska Muzycznego.

phatchPisząc Koncert podwójny a-moll na skrzypce i wiolonczelę, Johannes Brahms (1833-1897) partie solowe przeznaczył dla dwojga swoich przyjaciół: dla sławnego skrzypka Józefa Joachima i dla wiolonczelisty Kwartetu Joachima, Roberta Hausmanna.

phatchMuzeum Ziemi Wieluńskiej zaprasza na coroczną Noc muzeów.