• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Z regionu

2015 02 25 13 52 00Stanisława Zawierta, mieszkanka Gminy Galewice obchodziła w dniu 22 lutego br. swoje 101 urodziny.

Spore kłopoty może mieć teraz 41-letni obywatel Bułgarii, który wręczył policjantom 200 zł łapówki. Może posiedzieć za to nawet do 10 lat.

Gmina Brąszewice ma już nowego ds. drogownictwa. W rozmowie kwalifikacyjnej pokonał on pięcioro innych rywali. Do zadań nowego urzędnika będzie m.in. należał nadzór nad drogami i oświetleniem na terenie gminy.

Elżbieta Nawrocka z Wieruszowa jest już od dziś oficjalnie posłanką na Sejm RP.

Kilka dni temu burmistrz Wielunia Paweł Okrasa był gościem obchodów 70. rocznicy bombardowania Drezna. Burmistrzowi towarzyszyła Zofia Burchacińska świadek bombardowania Wielunia 1 września 1939 r.

Wielkie zdziwienie kierowcy mazdy wzbudził wynik badania stanu trzeźwości. Kierowcę tak on zaskoczył, że nie wyraził zgody na kolejne badanie.

Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa kilka był gościem gościł z wizytą w Wieltonie S.A., największego w Polsce producenta i sprzedawcy naczep i przyczep oraz zabudów na samochody ciężarowe.

Nowy Burmistrz Wieruszowa stracił zaufanie do Anny Niesobskiej, dotychczasowego dyrektora Wieruszowskiego Domu Kultury i do czasu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko powołał Wiesławę Opacką, wieloletniego pracownika tej instytucji.

Prawdziwie europejskie przedszkola wyrosły w ubiegłym roku w Gminie Czarnożyły. Wszystko za sprawą pieniędzy pozyskanych z funduszy unijnych.

Do kolejnego śmiertelnego potrącenia doszło dziś około godziny 17.00 w Wieluniu na ulicy Sieradzkiej.

Policjant sieradzkiej komendy sierż. sztab. Jarosław Ryl został w poniedziałek nagrodzony medalem "Za zasługi dla obronności kraju".

W dniu 11-go stycznia zmarł wybitny polski archeolog profesor Stanisław Kurnatowski, promotor interdyscyplinarności badań naukowych i studiów archeologiczno-przyrodniczych. Człowiek, na którego losach historia odcisnęła swoje piętno i który historii poświęcił swoje życie.

O tym, że Polacy mają niesamowite pomysły zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Tyle, że niektóre z nich zagrażają życiu i zdrowiu innych. Tak było w ostatnich dniach na S8 w powiecie sieradzkim.

Inteligencja i opanowanie 69-letniej sieradzanki pozwoliły jej na uniknięcie start finansowych. Dzięki umiejętnie prowadzonej rozmowie oszust podający się za jej syna pogubił się i rzucił słuchawkę.

Za próbę wręczenia łapówki funkcjonariuszowi wieruszowskiej policji 53-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego może posiedzieć nawet 10 lat.