• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Z regionu

2015 02 25 13 52 00Stanisława Zawierta, mieszkanka Gminy Galewice obchodziła w dniu 22 lutego br. swoje 101 urodziny.

Spore kłopoty może mieć teraz 41-letni obywatel Bułgarii, który wręczył policjantom 200 zł łapówki. Może posiedzieć za to nawet do 10 lat.

Gmina Brąszewice ma już nowego ds. drogownictwa. W rozmowie kwalifikacyjnej pokonał on pięcioro innych rywali. Do zadań nowego urzędnika będzie m.in. należał nadzór nad drogami i oświetleniem na terenie gminy.

Elżbieta Nawrocka z Wieruszowa jest już od dziś oficjalnie posłanką na Sejm RP.

Kilka dni temu burmistrz Wielunia Paweł Okrasa był gościem obchodów 70. rocznicy bombardowania Drezna. Burmistrzowi towarzyszyła Zofia Burchacińska świadek bombardowania Wielunia 1 września 1939 r.

Wojtek i Kasia w Wilnie ((Foto)

Wojtek Muzal i Kasia Kupis dotarli już do Wilna. Po nocy spędzonej w tym mieście zamierzają jechać prostu do Gdańska.

Obchody rocznicy Powstania Styczniowego

We wtorek w Wieluniu odbyła się uroczystość obchodów 150 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego.

Bezpieczne ferie

Mimo, że do ferii zimowych pozostały jeszcze ponad dwa tygodnie to policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu już rozpoczęli w szkołach cykl spotkań pod nazwą "Bezpieczne Ferie".

Strażacy podsumowali 2012 rok

W dniu wczorajszym strażacy powiatu wieluńskiego podsumowali 2012 rok. W naradzie wziął udział także Janusz Antczak, burmistrz Wielunia, poseł Mieczysław Łuczak i Andrzej Stępień, Starosta Wieluński.

Komunalnej plany na 2013

Po intensywnym w prace remontowe oraz inwestycje roku 2012 Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu czeka kolejny pracowity rok. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej planuje m.in. remonty pokryć dachowych, WOD-KAN inwestuje m.in. w nową instalację technologiczną systemu uzdatniania wody a Miejska Oczyszczalnia Ścieków przy ulicy Błońskiej wzbogaci się o wirówkę do osadów ściekowych.

Podsumowali zbiórkę pieniędzy

Złoczewski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podsumował już całodzienną zbiórkę pieniędzy.

XXVII Sesja Rady Miejskiej

W dniu 28 grudnia 2012 r., o godzinie 12.00 w Sali Urzędu Miejskiego w Złoczewie odbędzie się XXVII sesja Rady Miejskiej w Złoczewie.

Nie masz prezentu? Wejdź do firmy Danex

Wielu z nas wybór wigilijnych prezentów pozostawia na ostatnią chwilkę. Co roku otrzymujemy te same prezenty: skarpetki, sweter, kosmetyki, album do zdjęć, ciepłe kapcie lub rękawiczki. W dobie XXI wieku pora wyjść poza ramy, stać się nieszablonowym i zaproponować coś niestandardowego.

Pożar stacji transformatorowej

W dniu dzisiejszym około południa w Złoczewie na ulicy Burzenińskiej nastąpiła awaria i pożar transformatora.

Panie z BMW w Szklanym Świecie

Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gminy Burzenin zorganizowało kolejną wycieczkę dla swoich członkiń.