• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Byliśmy tam

Pieśń wojskowa popłynęła w amfiteatrze (Fotogaleria)

W sobotę 24 sierpnia 2013 r. w sieradzkim amfiteatrze odbyło się wojskowe widowisko "W przededniu wojny - Sieradz 1939"

Pożar domu przy ulicy Lututowskiej (Fotogaleria)

Dziś rano spalił się drewniany, opuszczony dom przy ulicy Lututowskiej. Nikt nie ucierpiał. Straty wyceniono na 40 tys. zł.

Zawody strażackie gminy Burzenin (Fotogaleria)

W niedzielę 11 sierpnia br. na stadionie w Strumianach, 10 drużyn pożarniczych z gminy Burzenin, wzięło udział w gminnych zawodach strażackich. Tym razem najlepsi okazali się strażacy ze Szczawna.

Festyn rodzinny przed remizą (Foto)

W niedzielę 4 sierpnia br. w na placu przed remizą strażacką w Zapolu odbył się Festyn Rodzinny. Imprezę dla mieszkańców Zapola przygotowali druhowie z miejscowego OSP.

Strażackie zawody parafialne (Foto)

W niedzielę 21 lipca br. na placu przed remizą strażacką w Unikowie odbyły się parafialne zawody strażackie. Puchary dla najlepszych drużyn ufundował proboszcz parafii pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Unikowie ks. Damian Słotwiński.

Ratowali małe bociany (Foto)

W dniu wczorajszym na łąkach przy ulicy Polnej w Złoczewie zawaliło się istniejące tam już od kilkudziesięciu lat gniazdo bocianie.

Niezwykły koncert w kościele w Brzeźniu (Foto)

W niedzielę 14 lipca w kościele parafialnym w Brzeźniu odbył się niezwykły koncert. Zespół Palirura Kwintet, którego liderem był Tytus Wojnowicz wykonywał utwory Kazimierza Machały.

Konar pozbawił miasto prądu

W niedzielny poranek część mieszkańców zaskoczył brak prądu. Przyczyną awarii był konar, który oderwał się od drzewa.

Dzieci złoczewskie spędzą bezpieczniejsze wakacje (Foto)

W Złoczewie rozstrzygnięty został konkurs "Bezpieczne wakacje". W uroczystym zakończeniu konkursu wziął udział dyrektor sieradzkiego oddziału Państwowej Inspekcji Pracy Ryszard Wardęga.

Dni Wiary z Arką Noego (Foto)

W niedzielę 9 czerwca 2013 r. w Wieluniu odbyła się kolejna impreza z cyklu Dni Wiary na Ziemi Wieluńskiej. Główną atrakcją niedzieli był występ zespołu Arka Noego.

Wielki Test Języka Angielskiego w Sieradzu (Foto)

Dziś przed południem w Wyższej Szkole Humanistyczno - Ekonomicznej  w Sieradzu odbył się ogólnopolski test języka angielskiego. Sieradzkim organizatorem sprawdzianu było Centrum Helen Doron.

Teatrzyk „Dwie Dorotki” w wykonaniu rodziców (Foto)

Niezwykłe przedstawienie przygotowali rodzice 5-6-latków z Publicznego Przedszkola w Złoczewie. Był to prezent dla ich pociech z okazji Dnia Dziecka.

Festyn promujący zdrowie (Foto)

W niedzielę 2 czerwca br. w na placu szkolnym w Brzeźniu odbył się festyn rodzinny. Impreza odbyła się w tym roku pod hasłem "czas na zdrowie".

Nocny turniej siatkówki plażowej w Burzeninie (Foto)

W czwartek 30 maja br. na boiskach w Strumianach odbył się XI Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej "Nocą". Wzięło w nim udział 54 męskich i 17 żeńskich zespołów.

Gminne obchody Dnia Strażaka

W niedzielę 5 maja 2013 r. w Stolcu odbyły się gminne obchody Dnia Strażaka. W uroczystościach uczestniczyli: Burmistrz Jadwiga Sobańska i Przewodniczący Rady Miejskiej w Złoczewie Andrzej Aleksandrowicz.