• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Sport

UKS „Piątka Wieluń” w II Lidze Juniorów w Szczyrku (Foto)

W dniach 21-30 lipca br. zawodnicy wieluńskiej piątki grali w drużynowych rozgrywkach II Ligi Juniorów w Szczyrku. Awans do ligi uzyskali dzięki drugiemu miejscu w Lidze Wojewódzkiej. Podstawowym zadaniem drużyny była walka o utrzymanie się w lidze, w której w tym roku zagrały aż 43 drużyny z całej Polski.

Turniej w upalnym słońcu (Foto)

Przy ponad trzydziestostopniowych temperaturach przyszło rozegrać zawodnikom VI Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Wielunia Janusza Antczaka.

Edward Perdek na turnieju w Odolanowie (Foto)

W dniu 27 lipca 2013 r. w Odolanowie odbył się Ogólnopolski Turniej Szachowo-Warcabowy z okazji obchodów ,"Dni Odolanowa". Udział w turnieju wziął także zawodnik z Lututowa Edward Perdek.

Lututowianie na zawodach w Dąbkach

W dniach 21-25 lipca 2013 roku w Dąbkach k/Darłowa odbył się XL Ogólnopolski Turniej o ,"Kryształowy Kamień," w warcabach 100-polowych. Wzięło w nim udział 5 zawodników LKS „Czarna Damka” Lututów.

Wakacyjny turniej tenisa stołowego (Plakat)

Tylko do 28 lipca br. można się jeszcze zapisać na listę startową w wakacyjnym turnieju tenisa stołowego.

Mariusz Ślęzak zdobył Puchar Burmistrza Kłodzka (Foto)

Mariusz Ślęzak z Klubu LKS „Czarna Damka” z Lututowa zdobył Puchar Burmistrza Kłodzka.

Pracowity początek wakacji wieluńskich szachistów (Foto)

W tym roku wakacje wieluńskich szachistów są bardzo pracowite. Natalia Guzik i Zuzia Bakalarczyk brały udział w Kadrze Województwa w dniach 29.06-8.07.

Rozpoczęły się zapisy do WPLS

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się wstępne zapisy do wieruszowskiej powiatowej ligi siatkówki. Potrwają one do 22 września br.

Lututowianin na mistrzostwach Polski

W dniach 07-14 lipca 2013 roku w Makowicach k/Wałbrzycha odbył się 37 Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w warcabach 100-polowych. W turnieju uczestniczył także Mariusz Ślęzak z Lututowa.

Zapole Cup (Foto)

W niedzielę 14 lipca br. w Zapolu rozegrano turniej piłki nożnej Zapole Cup. Patronat nad imprezą objęła Wójt Gminy Brzeźnio Dorota Kubiak.