• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Sport

Bracia Rafał i Tomasz Białek wygrali VII Otwarty Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Wielunia.

W tym roku wakacje wieluńskich szachistów są bardzo pracowite. Natalia Guzik brała udział w Obozie szachowym oraz Turnieju Open w Wiśle w dniach 27.06-5.07. Była w nim rozstawiona z numerem 35 i zajęła 13 miejsce wypełniając pierwszą normę na kandydata na mistrza oraz zdobywając nagrodę dla najlepszego zawodnika w rankingu do 1650.

W miniony weekend na Jeziorsku odbyły się regaty o Błękitną Wstęgę. W zawodach wzięło udział 18 załóg w klasach Omega, T-1, T-2, katamaran i open.

Wśród wielu stowarzyszeń powstałych na trenie naszego regionu jednym z najbardziej aktywnych jest Stowarzyszenie Cyklistów "Kółeczko" z Osjakowa. Jego prezesem jest Marek Bożukowski.

W środę, 2 lipca br. przed przyjazdem profesjonalnych kolarzy rozegrany został Mini Wyścig Kolarski Solidarności.

Kamil Gradek z BDC - MARCPOL Team został zwycięzcą drugiego etapu 25 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków, którego meta usytuowana była na sieradzkim Rynku.

W środę, 2 lipca br. na sieradzkim rynku zakończy się drugi etap 25 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

W dniu 28 czerwca 2014 r. nad stawami przy ulicy Złoczewskiej w Lututowie Zarząd Koła Wędkarskiego PZW „Łużyca” zorganizował Wędkarskie Zawody Spławikowe o puchar Wójta Gminy Lututów Józefa Suwary. Zawody jako pierwsza impreza weszły do programu organizowanych Dni Lututowa.

W Spale k. Tomaszowa Mazowieckiego odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Juniorów Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych i Błyskawicznych. Wzięło w nich udział 100 zawodników z 9 klubów. Organizatorem zawodów był Okręgowy Związek Szachowy w Łodzi.

Gmina Klonowa znalazła się na 26 miejscu VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich - XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin w kategorii gmin do 5 tys. mieszkańców.