• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2015 09 19 21 37 44Wystarczyło kilka stopni mrozu i lod na drodze, aby wielu kierowców straciło głowę. Na szczęście w powiecie wieluńskim zakończyło się to tylko dwiema kolizjami.

Jedno ze zdarzeń miało miejsce w Popowie, a drugie w Wierzchlesie. Na szczęście nie ucierpiał poważnie żaden z uczestników kolizji.
Pierwsze zdarzenia miało miejsce 5 grudnia 2018 roku o godz. 7:15 w miejscowości Popowice. Jak wynika z ustaleń policjantów kierująca samochodem opel omega 26- letnia mieszkanka powiatu oleskiego na prostym odcinku drogi, na oblodzonej nawierzchni nie dostosowała prędkości do panujących warunków w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu. Do drugiego zdarzenia doszło ok. godz. 8:30 w miejscowość Wierzchlas na ul. Częstochowskiej. Również w tym przypadku kierująca jeepem 36- lenia mieszkanka powiatu wieluńskiego nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi - poinformowała asp. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu. 
Za popełnione wykroczenia kierujące ukarane zostały mandatem karnym.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było