• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchPo raz ostatni w obecnym składzie spotkali się miejscy rajcy w Sieradzu.

W czasie tej sesji radni przyjęli taryfę opłat za korzystanie z systemu Wojewódzkiego Roweru Publicznego. Taryfikator jest taki sam dla wszystkich miast uczestniczących w projekcie Wojewódzkiego Roweru Publicznego.
Według tego taryfikatora za korzystanie z roweru w czasie mniejszym niż 20 minut użytkownik nie poniesie żadnych opłat związanych z jego wypożyczeniem. Od 21 do 60 minuty trzeba będzie zapłacić 1 zł, druga rozpoczęta godzina to 3 zł a trzecia i kolejna to 5 zł. Minimalna kwota, jaką trzeba mieć na koncie, by wypożyczyć rower to 10 zł. Aby wypożyczyć rower trzeba będzie zarejestrować się w systemie poprzez dedykowaną do niego aplikację. Cała operacja wypożyczenia roweru (po uprzednim doładowaniu stanu konta bezpośrednio po rejestracji) trwa kilka sekund.
W czasie sesji radni przyjęli także zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta Sieradza oraz w tegorocznym budżecie. Zmiany dotyczyły przede wszystkim przesunięcia środków na realizację niektórych inwestycji, m.in. ul. Starowarcką. - Inwestycja ta realizowana jest we współpracy z prywatnym inwestorem.

jm

Foto: UM Sieradz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było