• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2015 09 19 21 40 32Kilka dni temu jeden z mieszkańców powiatu sieradzkiego wykorzystał nieobecność swoich sąsiadów i postanowił ich okraść.

Wyłamał drzwi od mieszkania i skradł z niego: telewizor, konsole do gry, wieżę muzyczną, komputer stacjonarny, zestaw talerzy, cukierniczkę i łyżeczki. Pokrzywdzeni wartość skradzionego mienia wycenili na  ponad 4300 zł. Łupy schował w komórkach, które znajdowały się w podwórku.
Policjanci nie mieli większych problemów z ustaleniem sprawcy.  Jeszcze tego samego dnia zatrzymali 31 – letniego sieradzanina. W trakcie przeszukania komórek odnaleźli skradzione mienie. Dodatkowo w jednej z komórek na stole leżały dwie reklamówki wypełnione marihuaną o łącznej wadze około 170 gramów. Natomiast w kącie komórki stały cztery sadzonki z marihuaną. Mężczyzna początkowo usiłował wmówić funkcjonariuszom, że mienie sąsiadów znalazł dzień wcześniej przy śmietniku i postanowił je przechować do czasu ich powrotu. Natomiast nie wypierał się, że susz roślinny należy do niego. Resztę dnia i noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem oraz zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia - poinformował asp. sztab. Paweł Chojnowski, rzecznik KPP w Sieradzu.
Złodziejowi grozi teraz łącznie do 10 lat pozbawienia wolności. Skradzione przedmioty powróciły do właścicieli.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było