• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 09 08 00 00 00Papież Franciszek na czas wizyty w Irlandii wybrał na papamobile Skodę Rapid, skromne auto o prostym wyposażeniu. Z danych AAA AUTO wynika, że Polacy również preferują Skody.

Marka ta znalazła się na 4. pozycji najczęściej wybieranych marek aut używanych, a model Rapid jest 5. najczęściej kupowanym autem marki Skoda.
Jak wynika z opublikowanego na początku roku raportu AAA AUTO podsumowującego sprzedaż aut w polskich salonach dealera w 2017 roku, Skoda jest czwartą ulubioną marką aut używanych w Polsce. W zestawieniu dotyczącym najpopularniejszych modeli aut używanych za ubiegły rok znalazły się aż dwa model Skody: Octavia (3. miejsce) i Fabia (5. miejsce). Z kolei z danych zaprezentowaych w comiesięcznym raporcie przygotowywanym przez AAA AUTO na bazie analizy statystyk sprzedaży aut używanych w komisach, na stronach internetowych oraz u dealerów samochodów używanych, w lipcu w Polsce pojawiło się 4 373 ogłoszeń sprzedaży Skody Octavii, czyniąc ją 7. najpopularniejszym autem używanym w kraju. Największą popularność w zeszłym miesiącu auto miało w województwie pomorskim.
Stosunek jakości do ceny w przypadku Skody jest bardzo korzystny na tle innych marek, a Polacy mają duże zaufanie do tej czeskiej marki, która znajduje się obecnie w koncernie Volkswagen. Jeszcze jakiś czas temu Polacy wybierali najtańsze modele Skody. Obecnie nasi klienci otwierają się także na pojazdy z innych segmentów, jak na przykład SUV-y. W całej Grupie AAA AUTO od początku tego roku w ofercie znalazło się 17 modeli Skody – powiedziała Karolina Topolova, Dyrektor Generalna AURES Holdings, operatora międzynarodowej sieci autocentrów AAA AUTO.
Najpopularniejszymi modelami aut używanych marki Skoda w okresie od stycznia do lipca 2018 roku były:
1. Octavia
2. Fabia
3. Superb
4. Yeti
5. Rapid

Materiał nadesłany

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było