• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchW dniu 17 sierpnia 2018 roku (piątek), o godz. 17.00 na Rynku w Sieradzu zagrają: Hubert Tas & The Small Circle, Bridge Band oraz Mitra.

Hubert Tas – producent, dj, nauczyciel muzyki (m.in. przez kilka lat związany z Republiką Rytmu, prowadzący zajęcia DJ dla seniorów "Dziadek do gramofonu", festiwal SCABB w Turku oraz warsztaty w Rosji, Bułgarii, na Ukrainie i na Tajwanie na uniwersytetach Shih Hsin i Tamkang University), kolekcjoner płyt winylowych – związany z muzyką od kilkunastu lat. Współautor 4 albumów: "Passion, Music, Hip-Hop" (2011, z DJ-em Czarnym), "Time To Build" (2013, z DJ-em Czarnym), "Roots" (2015) oraz "Mechanism" (2016, z zespołem The Small Circle).
The Small Circle została założona przez Huberta Tasa w 2015 roku przy okazji solowego wydawnictwa "Roots". Rok później ukazał się debiutancki album zespołu pt. "Mechanism", zawierający 9 instrumentalnych kompozycji, będących połączeniem sampli ze starszych płyt winylowych, skreczu oraz elementów elektroniki z klasycznymi instrumentami. Skład The Small Circle tworzy sekcja dęta: Jacek Pohl (trąbka), Michał Pijewski (saksofon barytonowy), Kacper Krupa (saksofon tenorowy), kwartet smyczkowy: Jerzy Fryderyk Wojciechowski (I skrzypce), Marianna Wojciechowska (II skrzypce), Martyna Kowzan (altówka), Ambroży Ranz / Justyna Korpas-Czarnecka (wiolonczela). Zespół koncertował w Polsce m.in. podczas Męskiego Grania w Poznaniu 2018 oraz za granicą - w czeskiej Pradze i Ołomuńcu.
MITRA gdyński, siedmioosobowy zespół folk-rockowy w którego twórczości można znaleźć akcenty wielu gatunków muzycznych. Spoiwem nadającym zespołowi wyjątkowy charakter jest sekcja dęta, która w połączeniu z dźwiękami akordeonu/instrumentów klawiszowych, buduje niepowtarzalny klimat i stanowi wyróżniające brzmienie zespołu. Wiosną 2017 r. zespół MITRA wydał debiutancką płytę pt. „Klucz”, która zebrała pochlebne recenzje wśród krytyków muzycznych. Płyta jest dostępna m.in. w sklepach Empik oraz w większości sklepów internetowych.

Źrodło: Sieradzkie Centrum Kultury

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież