• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchW minioną niedzielę na scenie nad Zalewem Próba odbył się niezwykły koncert. Zagrali na nim: Grohman Orchestra, The Time Quartet i gościnnie Kazimierz Machała.

Okazją do koncertu jest przypadająca w tym roku 100. rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości.
Grohman Orchestra to 13 osobowa orkiestra czerpiąca z tradycji rodziny Straussów i zespołów cesarskiego Wiednia. W jej wykonaniu można było usłyszeć największe polskie przeboje, takie m.in. jak: Autobiografia, Przeżyj to sam, Serduszko puka w rytmie cha-cha, Piosenka jest dobra na wszystko, Dmuchawce, latawce, wiatr.
The Time Quartet to jeden z najciekawszych kwartetów smyczkowych, który potrafi łączyć brzmienia klasyczne z rozrywką i jazzem stworzony z absolwentów Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Nad Zalewem wykonali piękny, nastrojowy koncert z wykorzystaniem muzyki filmowej i rozrywkowej.
Na scenie wystąpił gość specjalny Kazimierz Machała, kompozytor i wykładowca na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie, pochodzący z Brzeźnia.
Na koncert Gmina pozyskała dofinansowanie z Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017 – 2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

jm

Foto: UG Brzeźnio

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było