• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 06 05 23 27 40W ostatnią niedzielę 3 czerwca br. Niezależni Motocykliści z okolic Widawy już po raz piąty zorganizowali Dzień Dziecka dla dzieci z Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej.

W tym roku prezentem dla dzieci z Domu Dziecka i wychowanków z Ośrodka Interwencyjno Socjalizującego z Bełchatowa była wycieczka do Magicznych Ogrodów w Janowcu oraz zwiedzanie Kazimierza Dolnego. Dzieciaki otrzymały również sporo gier, ubrań oraz maskotek. Zorganizowany był również grill.
Motocyklistom towarzyszyła w tym wszystkim oficjalna maskotka SKRY Bełchatów, która przywiozła ze sobą ogromny karton słodyczy. Jednak największą niespodzianka i atrakcją tego dnia był Michał Wiśniewski, wokalista zespołu Ich Troje.Nie trzeba było długo go namawiać na wspólną wizytę w domu dziecka, nie przyjechał też z pustymi rękoma, wszyscy chętni dostali zdjęcie z jego autografem lub płytę.
Jednak najważniejsze co ze sobą przywiózł to życiowe doświadczenie, przecież w młodości Pan Michał był w tym samym miejscu, w którym są teraz te dzieci i pomimo trudności losu osiągnął tak wiele, opowiedział dzieciakom swoją historię i mamy nadzieję że choć trochę zmobilizował dzieci do działania. Na imprezie było także mnóstwo atrakcji dla dzieci, różne konkurencje sportowe, przejażdżki na motocyklach i na życzenie dzieciaków również spaliliśmy gumę. Uśmiech na twarzach dzieci był bezcenny.

Materiał nadesłany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było