• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 05 15 17 12 22Bardzo dore rezultaty osiągnięli zawodnicy Wieruszowskiego Klubu Kolarskiego, którzy wystartowali w niedzielę 12 maja br. w Bike Maraton.

Na starcie zawodów stanęło prawie 1200 zawodników. Wystartowali oni na dystansach MEGA 52 km.  1200 m. przewyższenia i w MINI 26 km. 650 m. przewyższeń.
Konrad Bryłka na dystansie MEGA w kategorii M0 zajął  drugie miejsce. Także drugie miejsce na dystansie MEGA w kategorii  M6 zajął Mieczysław Długaszewski. Jarosław Maciejewski na dystansie MINI w kategorii M5 stanął na trzecim miejscu podium.
Wśród kobiet najlepiej pokazała się Edyta Zawierta, która wygrała dystans MINI w kategorii K4. Jej siostra Magdalena Zawierta na dystansie MINI w kategorii K0 zajęła trzecie miejsce.