• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 03 09 18 06 06W dniu 17 marca 2018 roku (sobota), o godzinie 16.00 w sieradzkim teatrze rozpocznie się spektakl "Klimakterium 2 czyli menopauzy szał”.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!
Ponad 1800 przedstawień „Klimakterium...i już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.
W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki:
Pamela:  Małgorzata Duda
Malina: Katarzyna Kozak
Zosia: Ludmiła Warzecha
Angela: Dorota Wierzbicka
Reżyseria: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska
Bilety: parter 90 zł, balkon 80 zł (do kupienia w kasie SCK lub online na scksieradz.pl).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież