• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 01 10 22 31 48Tegoroczny, 26. już Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Sztab w Złoczewie jest już gotowy.

Tegoroczny, 26. już Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Sztab w Złoczewie jest już gotowy. W tym roku do Sztabu dołączyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Stolcu i Szkoły Podstawowej w Unikowie oraz wolontariusze z Białej. Jak co roku nasz Sztab zasilają wolontariusze z Klonowej, Burzenina i oczywiście ze Złoczewa. W tym roku w kwestowaniu weźmie udział 86 wolontariuszy.
W dniu 14 stycznia 2018 roku, w byłym budynku gimnazjum ul. Szkolna 18, w sali gimnastycznej odbędzie się zbiórka krwi :)Serdecznie zapraszamy w godzinach 10.00-13.00. Decyzja o oddaniu krwi to droga do zyskania satysfakcji - być może Twoja krew uratuje życie innego człowieka. Na Twoja krew czekają chorzy i poszkodowani w nieszczęśliwych wypadkach. Jest wiele chorób, które leczu się uzupełniając brakujące elementy krwi. Oddając krew pomagasz wszystkim chorym, potrzebującym krwi oraz samemu sobie. Kiedyś też możesz jej potrzebować.
Również zapraszamy wszystkich chętnych do zarejestrowania się w bazie DKMS. Aby się zarejestrować należy mieć ukończone 18 lat, ale nie więcej niż 55.
Zapraszamy wszystkich na występy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Stolcu oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej ze Złoczewa odziały gimnazjalne. Również będzie można skosztować wypieków naszych uczniów, napić się kawki, herbatki i miło spędzić czas. Dla dzieci jako atrakcję mamy malowanie twarzy i balonowe zwierzaki
Jak co roku zapraszamy do obejrzenia pokazu sztucznych ogni na parkingu koło MOK-u przy ul. Szerokiej 17 o godzinie 20-tej. Tradycyjne "Światełko do nieba" zakończy 26 Finał WOŚP, które obejrzymy dzięki wsparciu Gminy Złoczew i Rodziców uczniów Sz. P. im. M. Kopernika w Złoczewie. Mamy nadzieję , że pokaz w tym roku będzie niezapomniany.

Aneta Pabiniak

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było