• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 01 10 22 15 20Robert Wajgelt, trener Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushinkai i Iga Bobińska, brązowa medalistka Mistrzostw Europy w  Świnoujściu zostali uhonorowani dyplomami uznania przyznanymi im przez Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańkę.

Robert Wajgelt, trener Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushinkai i Iga Bobińska, brązowa medalistka Mistrzostw Europy w  Świnoujściu zostali uhonorowani dyplomami uznania przyznanymi im przez Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańkę. Wyróżnienia wręczył im podczas Seminarium Karate Kyokushinkai w Krakowie, Wiceprezes Polskiego Związku Karate Andrzej Drewniak.
Zostały one przyznane za wyniki w pracy szkoleniowej w roku 2017, której efektem były sukcesy sportowe zawodników odniesione na arenie międzynarodowej, a zawodniczce za brązowy medal zdobyty w Świnoujsciu.
Na ten sukces zapracował trener i zawodniczka ale także pan prezydent i Urząd Miasta który wspiera Sieradzki Klubu Karate Kyokushinkai" - powiedział Robert Wajgelt w czasie spotkania w dniu 9 stycznia br. z wiceprezydentem Sieradza Rafałem Matysiakiem.

jm

Foto: Facebook.com/Robert Wajgelt

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież