• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

IMG 0338aW niedzielę 7 stycznia br. w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbył się koncert noworoczny "Piosenki z dawnych lat" w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz.

W niedzielę 7 stycznia br. w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbył się koncert noworoczny "Piosenki z dawnych lat" w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz. 
Młoda aktorka i wokalistka Joanna Aleksandrowicz, zduńskowolanka pierwszy koncert zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx w 2015 roku i od  tego czasu regularnie koncertuje. Jak mówi artystka: "Moją ambicją jest zapewnienie słuchaczom wysokiej jakości brzmienia w połączeniu z niebanalnymi tekstami oraz wyrazistą interpretacją."
Współpracowała z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Novą Sceną w Bydgoszczy oraz Teatrem V6 w Łodzi. Ponadto ma na swoim koncie udział w filmach m.in Wojtka Smarzowskiego czy Marka Koterskiego. 
Podczas koncertu usłyszeliśmy wiele pięknych melodii z dawnych lat, m. in. "Odkryjemy miłość nieznaną", "Jeśli Ty nie istniałbyś", walc z filmu ''Noce i dnie'' i wiele innych równie mocno zapadających w pamięć i łapiących za serce. Niezwykle utalentowana i piękna artystka ujęła wzystkich za serca. Dlatego otrzymała owacje na stojąco i nie skończyło się na jednym bisie. Piosenkarce podczas wieluńskiego koncertu noworocznego towarzyszyli: Szymon Szyszka - pianino, Tomasz Cyranowicz - gitara i Patryk Sowała - perkusja.
Koncert był pod patronatem Burmistrza Wielunia Pawła Okrasy.

EM

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było