• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 01 09 23 01 34Już za kilka dni w Teatrze Miejskim w Sieradzu dobędzie się bardzo ciekawy koncert w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej.

Już za kilka dni w Teatrze Miejskim w Sieradzu dobędzie się bardzo ciekawy koncert w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej.
W środę 17 stycznia 2018 r. o godzinie 17:00 wystąpią laureaci konkursów regionalnych i ogólnopolskich, które odbyły się w pierwszym półroczu obecnego roku szkolnego. Nasi uczniowie dziewięciokrotnie sięgnęli po najwyższe laury.
Prezentacje najzdolniejszych uczniów będą przeplatane najpiękniejszymi kolędami w wykonaniu zespołów – chóru, orkiestry i wielu innych.
Zbliża się dzień babci i dzień dziadka. Uczniowie klas pierwszych przygotowali muzyczne laurki, które zaprezentują podczas dwóch koncertów w piątek, 19 stycznia 2018 r. Pierwszy odbędzie się o godzinie 16:00, a drugi o 17:30. Dziadków, ale również rodziców, rodzeństwo i znajomych naszych najmłodszych uczniów zapraszamy na ich debiut sceniczny do Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu.
Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Materiał nadesłany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było