• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

Koncert noworoczny 2018 plakat A4AJan Książek - Dyrektor Muzeum Ziemi Wieluńskiej zaprasza na koncert noworoczny "Piosenki z dawnych lat" w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz.

Jan Książek - Dyrektor Muzeum Ziemi Wieluńskiej zaprasza na koncert noworoczny "Piosenki z dawnych lat" w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz.
Młoda aktorka i wokalistka Joanna Aleksandrowicz, zduńskowolanka pierwszy koncert zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx w 2015 roku od tego czasu regularnie koncertuje. Jak mówi artystka: "Moją ambicją jest zapewnienie słuchaczom wysokiej jakości brzmienia w połączeniu z niebanalnymi tekstami oraz wyrazistą interpretacją."
Współpracowała z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Novą Sceną w Bydgoszczy oraz Teatrem V6 w Łodzi. Ponadto ma na swoim koncie udział w filmach m.in Wojtka Smarzowskiego czy Marka Koterskiego. 
Podczas koncertu będzie można usłyszeć wiele pięknych melodii z dawnych lat, m. in. "Odkryjemy miłość nieznaną", "Jeśli Ty nie istniałbyś", walc z filmu ''Noce i dnie'' i wiele innych.
Koncert, pod patronatem Burmistrza Wielunia Pawła Okrasy, odbędzie się 7 stycznia 2018 r. o godz. 17:00 w Muzeum Ziemi Wieluńskiej w Wieluniu przy ul. Narutowicza 13. Wstęp wolny.

EM

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież