• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

DSC 9808aBabskie Spotkania, tym razem X, tak jak poprzednie upłynęły w przemiłej atmosferze.

Babskie Spotkania, tym razem X, tak jak poprzednie upłynęły w przemiłej atmosferze. Sobotni spektakl „Złamane paznokcie. Rzecz o Marlenie Dietrich” został poprzedzony słowem od psycholog Ani Ryczek poruszającym temat osobistego poczucia szczęścia.
Monodram o Marlenie Dietrich - niemieckiej gwieździe sceny, wprowadził widzów w okres bardzo trudny dla aktorki bo w czasy już jej przebrzmiałej sławy. Trudno było się pogodzić tej pięknej i niezależnej artystce z odejściem w niepamięć zarówno jako divie, jak i pożądanej przez mężczyzn kobiecie. Ostatnie lata życia spędziła samotnie poszukując resztek dawnej urody i sławy. Monodram przedstawiony przez charyzmatyczną Annę Skubik przeplatany był najpiękniejszymi piosenkami gwiazdy.
Po przedstawieniu Anna Skubik dała się skusić na pogawędkę z Anią Ryczek opowiadając o ciekawostkach z życia Marleny Dietrich oraz jej uzależnieniu od sławy. X Babskie Spotkania utrzymane były już w przepięknej, świątecznej scenerii przy aromatycznej, rozgrzewającej herbatce oraz ciasteczku.

EM

fot. KK

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było