• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 06 12 11 12 10Tuż przed wakacjami, w środę 21 czerwca 2017 r. o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu będzie miał miejsce wyjątkowy koncert. Wraz z orkiestrą PSM I i II st. w Kaliszu pod dyrekcją Heghine Mkrtchyan zagrają soliści ze szkół muzycznych w Sieradzu, Turku i Kaliszu.

Tuż przed wakacjami, w środę 21 czerwca 2017 r. o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu będzie miał miejsce wyjątkowy koncert. Wraz z orkiestrą PSM I i II st. w Kaliszu pod dyrekcją Heghine Mkrtchyan zagrają soliści ze szkół muzycznych w Sieradzu, Turku i Kaliszu. Będzie to już ósmy koncert z cyklu „Jestem Młodym Artystą”, którego pomysłodawczynią jest nauczycielka skrzypiec i dyrygentka szkolnej orkiestry w Kaliszu wspomniana wcześniej Heghine Mkrtchyan. W Sieradzu cykl zostanie zaprezentowany po raz drugi.
W ubiegłym roku, mimo meczu Polska – Ukraina koncert młodych artystów cieszył się dużym zainteresowaniem. W roku bieżącym wystąpią uczniowie począwszy od pierwszej klasy szkoły I stopnia do dyplomantów szkoły II stopnia. Sieradz reprezentować będą Natalia Zawadzka uczennica drugiego roku z klasy skrzypiec pani Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak, Dominika Wojnowicz gitarzystka z klasy pana Romualda Erenca, tegoroczna dyplomantka oraz jej kolega z
klasy Adrian Biernacki, którego na gitarze uczy pani Małgorzata Łacwik. Program koncertu jest bardzo różnorodny. Obok utworów współczesnych polskich kompozytorów usłyszymy dzieła Georga Fryderyka Haendla, Antonia Vivaldiego, Nicolo Paganiniego, Astora Piazzolli i wielu innych.
Wstęp wolny.

Materiał nadesłany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież