• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/infotydz/www/images/stories/15_03/17_zsr.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//stories/15_03/17_zsr

2015 03 17 09 24 26Uczniowie ZSR w Lututowie zdobyli dodatkowe uprawnienia dzięki współpracy z Polskim Wydawnictwem Rolniczym w Poznaniu.

Uczniowie ZSR w Lututowie zdobyli dodatkowe uprawnienia dzięki współpracy z Polskim Wydawnictwem Rolniczym w Poznaniu.
W dniu 7 marca 2015 r. w ZSR w Lututowie odbyły się kursy obsługi ładowarek teleskopowych, wózków widłowych oraz pilarek. Szkolenie  odbyło się pod patronatem Polskiego Wydawnictwa Rolniczego  dla czytelników i prenumeratorów we współpracy z firmą Centrum Szkoleń. Jest to firma działająca na terenie całego kraju, zajmuje się szkoleniami z zakresu urządzeń transportu bliskiego. W szkoleniu wzięło udział 55 osób, w tym 18 to uczniowie ZSR w Lututowie.  Cena szkoleń była promocyjna, ponadto pięcioro uczniów ZSR Lututów odbyło szkolenie i uzyskało uprawnienia nieodpłatnie. Współpraca naszej szkoły i PWR oraz Centrum Szkoleń będzie kontynuowana, dzięki temu kolejni uczniowie oraz prenumeratorzy czasopism Top Agrar Polska i tygodnika Poradnik Rolniczy  będą mieli możliwość zyskać uprawnienia wymagane na rynku pracy. Jest to przykład kolejnego działania Grażyny Boryczka Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych w Lututowie podejmowanego dla swoich uczniów aby opuszczając mury szkoły posiadali dodatkowe umiejętności i uprawnieniami dające im większe szanse na rynku pracy.

Barbara Zadka

{gallery}/stories/15_03/17_zsr{/gallery}

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież