• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchUlicami Królewską, Targową, POW, Staszica, Chopina, Moniuszki, Krakowskie Przedmieście, Reformacką, Zamenhofa i Narutowicza - prowadziła trasa Wieluńskiej Piony.

Bieg ten po raz pierwszy został zorganizowany w Wieluniu. Organizatorami imprezy byli: sieradzkie Stowarzyszenie Rajsport Active, gmina Wieluń oraz grupa Wieluń Biega. Zawody ukończyło 345 biegaczy i biegaczek.
Zawodnicy mieli do pokonania dwie 2,5 kilometrowe pętle. Zawody wygrał Mateusz Pawełczak z KB Florian Zajączki z czasem 16 minut. 45 sekund. Tuz za nim na metę wpadli: Łukasz Janiszewski z UMED Łódź i Damian Skupiński z Zespołu Szkół nr 2 w Wieluniu.
Najlepszy z zawodników Złoczew Team był Sebastian Werecki, który na metę wbiegł z czasem  19 minut.