Drukuj

phatchCztery brązowe medale przywieźli z Mistrzostw Polski w Kick Boxingu Low Kick, które odbyły się w Nowym Targu oraz z Międzynarodowego Turnieju Karate Kobierzyce Cup.

Na Mistrzostwach Polski w Kick Boxingu Low Kick w Nowym Targu KS Husaria Wieruszów reprezentowało dwoje zawodników. Obydwoje z mistrzostw powrócili z medalami. Julia Okoń w kategorii Junior Młodszy -60 kg zajęła trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski, a Dawid Woźniak w kategorii Junior Młodszy -67 kg zdobył również brązowy medal.
Z kolei na Międzynarodowym Turnieju Karate Kobierzyce Cup wystąpiło czterech zawodników wieruszowskiego klubu. Wiktor Pisula -kadet -55 kg zajął trzecie miejsce, podobnie jak Kacper Jaremko, który rywalizował w kategorii kadet -35 kg.