• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchZłoczevia Złoczew przegrała mecz z Wartą II Sieradz na inaugurację rundy wiosennej. Po 90 minutach było 1:3 dla gości.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy w drugiej minucie po bramce Marcina Kasiewicza objęli prowadzenie. Niestety jeśli chodzi o bramki to było wszytko na co w tym dniu stać było Złoczevię. W 13 minucie Warta wyrównała po strzale Mateusza Stężalskiego. Wynik taki utrzymał się do przerwy. W 60 minucie drugą bramkę dla gości strzelił Kamil Woźniak, a kropkę nad i postawił w 86 minucie Kacper Sobczak. W drużynie rezerw Warty zagrał Mariusz Zasada, który ma na swoim koncie 40 meczów w Ekstraklasie i 99 meczów w 1 lidze
KS Złoczevia Złoczew: Brajan Załęcki Wiktor Krawczyk, Krystian Kamiński, Mikołaj Łukomski, Przemek Świątczak Tobiasz Wytych, Bartek Łakomiak, Marcin Tomaszewski, Przemek Pietrzak, Maciek Kaczmarek, Marcin Kasiewicz. Wchodzili: Adrian Tomczak, Michał Domagała, Kubą Wierucki.
Warta II Sieradz: Filip Adamski - Kamil Pluta, Krzysztof Kokot, Mariusz Zasada, Kacper Szcześ (70' Przemysław Osiewalski), Maciej Witkowski, Kamil Woźniak (85' Kacper Sobczak), Adam Kałuziński, Mateusz Stężalski, Jakub Rozmarynowski, Patryk Wolak.
Lepiej poszło Iskrze Stolec, która pokonała u siebie LKS Sochę.