• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchNasz najlepszy maratończyk Artur Kozłowski tym razem zwyciężył w XII Biegu Kazików, jaki odbył się w Radomiu.

Dystans 10 km przebiegł z czasem 29:47. Zawody ukończyło ponad 1170 zawodników i zawodniczek. Nagrodą dla zwycięzcy był Puchar Prezydenta Radomia.
Trochę nas dzisiaj wiatr wymęczył, więc pokonanie trasy nie było łatwe...ale jest moc. Gratulacje dla wszystkich, którzy wygrali z wiatrem! - powiedział Artur Kozłowski po zakończeniu biegu.
Wyniki:
1. Kozłowski Artur - Sanprobi Team - 00:29:47
2. Głowala Robert - GKS Wilga Garwolin - 00:29:49
3. Didovodiuk Dmytro - Niezależny - 00:29:57
4. Rusiuk Yurii - Niezależny - 00:30:01
5. Rogiewicz Andrzej - Packman Team - 00:30:05
Biegowi głównemu towarzyszyły też biegi dzieci i młodzieży oraz Bieg Charytatywny na dystansie 2 km. Dochód z biegu charytatywnego w całości zostanie przeznaczony na skomplikowaną operację i rehabilitację małego Franka. Chłopiec zmaga się chłopiec to niedorozwój wrodzony kości udowej.