• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 07 12 14 25 15Kilka dni temu odbyły się Międzynarodowe Zawody w Biegu na Orientację o Puchar Wawelu.

Kilka dni temu odbyły się Międzynarodowe Zawody w Biegu na Orientację o Puchar Wawelu. Wzięło w nich udział 800 zawodników z 21 krajów świata. Wśród nich wystartowali także zawodnicy z UKS “Grom” Sokolniki i MUKS “Junior” Ochędzyn.
Wyniki zawodników z gminy Sokolniki
Trasa biegu wiodła po terenach skałkowych, Pustyni Błędowskiej i Sztolni Olkuskiej.
Ósme miejsce w kategorii K14 zajęła Klaudia Mikołajczyk (przybiegła jako 3 Polka), szóste miejsce przywiozła w K12 przywiozła Patrycja Krzystonek, czwarte w K14B - Katarzyna Hodur, trzecie w M10N zajął Tomasz Struzik. Ponadto ósme miejsce w M40 wywalczył Jarosław Krzystonek, trzecie w M75 - Adam Śliwakowski.
Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Sokolniki.