• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/infotydz/www/images/stories/15_01/30_rajewski.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//stories/15_01/30_rajewski

2015 01 04 17 38 00Burmistrz Błaszek Karol Rajewski z dniem 27 lutego zwolnił dyrektora Centrum Kultury w Błaszkach. Stosunek pracy zostaje rozwiązany z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Burmistrz Gminy i Miasta Błaszki  Pan Karol Rajewski w dniu 27 lutego 2015 roku wydał Zarządzenie nr 29/15 w sprawie odwołania Dyrektora Centrum Kultury w Błaszkach. Odwołanie jest równoznaczne z rozwiązaniem stosunku pracy z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia - głosi oficjalny komunikat na stronie Urzędu i Gminy Miasta Błaszki.

W CK przyda się zmiana po wielu latach stagnacji. Moim zdaniem CK powinno być dynamicznym ośrodkiem do realizowania zadań kulturalnych a niestety tak nie jest. Powinno wypracowywać ponadlokalne wydarzenia promujące gminę a nie wypracowało. Nie jestem zadowolony z pracy Dyrektora, bo bardzo wolno reaguje na kierowane do niego wnioski. Widać, że nie jest w stanie poświęcać tyle czasu ile trzeba na swoją pracę, gdyż pracuje jeszcze na innym etacie. Ma zły kontakt z pracownikami Urzędu Gminy i Miasta Błaszki, którzy się na to skarżą. Wolno i z dużymi pretensjami odpisuje na pisma kierowane do niego. Nie podoba mi się polityka kadrowa w Centrum Kultury na co wskazywano podczas audytu w 2014 roku. Co do nowego dyrektora to jeszcze nie podjąłem decyzji czy będzie konkurs czy nie. Nie mam jeszcze kandydata. Obecny Dyrektor pełnił będzie swą funkcję przez 3 miesiące więc jeszcze jest czas - mówi Karol Rajewski.

Jestem kompletnie zaskoczony decyzją burmistrza, bo zwolnienie nastąpiło praktycznie z dnia na dzień. Na razie nie mogę się z tego otrząsnąć. Nie mam pojęcia, jakie względy o tym zdecydowały. Jako dyrektor nie mam sobie nic do zarzucenia - komentuje sprawę dla gazetaregionu.pl Józef Jura, odwołany dyrektor CK.

mk

{gallery}/stories/15_01/30_rajewski{/gallery}

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było