• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/infotydz/www/images/stories/15_02/27_wlamywacz.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//stories/15_02/27_wlamywacz

2015 02 27 16 57 52Blisko 7 tysięcy złotych z prywatnego domu ukradł 34-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Po włamaniu złodziej zameldował się w jednym z wieluńskich hoteli.

W dniu 21 lutego br. do jednego z domów na terenie Wielunia, pod nieobecność właścicieli, włamał się 34-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Dwa dni później wieluńscy policjanci ustalili sprawcę włamania i miejsce jego pobytu. Złodziej zameldował się w jednym z wieluńskich hoteli. Gdy policjanci 24 lutego 2015 roku zatrzymywali przestępce znaleźli przy nim 4700 złotych. Były to pieniądze, które pochodziły z włamania, a których złodziej nie zdążył jeszcze stracić. Ponadto policjanci ustalili również, że w lutym bieżącego roku zatrzymany włamał się jeszcze trzykrotnie na terenie Wielunia do sklepu spożywczego i zakładu usługowego, gdzie skradł pieniądze i artykuły spożywcze. Przy dwóch włamaniach złodziej miał wspólnika. Jego również kryminalni zatrzymali. Okazał się nim być 45 – letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, któremu postawiono dodatkowo zarzut o wybicie szyby w jednej z wieluńskich aptek - poinformował st. asp. Waldemar Kozera, rzecznik KPP w Wieluniu.

Włamywacz był wielokrotnie notowany za włamania i kradzieże. Mężczyzna decyzją Sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.  Wobec 45-latka Prokurator Rejonowy w Wieluniu zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

pw

Źródło: KPP Wieluń

{gallery}/stories/15_02/27_wlamywacz{/gallery}

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było