• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/infotydz/www/images/stories/15_02/19_neonowka.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//stories/15_02/19_neonowka

Znany wrocławski kabaret Neonówka wystąpi już jutro w Sieradzu. Komicy zaprezentują swój najnowszy program "Pielgrzymka do miejsc śmiesznych".

„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” to najnowszy program Kabaretu Neo-Nówka. Wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. Muzykę zagra koncertujący z kabaretem od czterech lat zespołu Żarówki.

Kabaret Neonówka wystąpi w piątek, 20 lutego br. o godzinie 17.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy II Liceum w Sieradzu. Bilety w cenie 55 zł można zakupić w Kasie Sieradzkiego Centrum Kultury oraz w biurze podroży Bonus Travel (ul. Żwirki i Wigury 1) lub zamówić na stronie http://biletynakabarety.pl/artist/Kabaret-Neo-Nowka-Pielgrzymka-do-miejsc-smiesznych-a1216.html.

mk

{gallery}/stories/15_02/19_neonowka{/gallery}

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było