• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/infotydz/www/images/stories/15_02/18_psy.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//stories/15_02/18_psy

Urząd Gminy Klonowa wzywa do trzymania psów na uwięzi. Nieprzestrzeganie powyższego nakazu będzie skutkowało nałożeniem na właściciela lub opiekuna zwierzęcia wysokiej kary pieniężnej lub obciążeniem kosztami wyłapania i opieki nad zwierzęciem w schronisku.

Urząd Gminy Klonowa opublikował kurendę, w której zwraca się do mieszkańców z nakazem trzymnaia psów na uwięzi. Z uwagi na liczne zgłoszenia mieszkańców naszej gminy dotyczące wałęsających się psów, które powodujących poważne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi, a szczególności dla dzieci – Urząd Gminy w Klonowej wzywa do bezwzględnego trzymania psów na uwięzi lub w zamkniętych posesjach. Nieprzestrzeganie powyższego nakazu będzie skutkowało nałożeniem na właściciela lub opiekuna zwierzęcia wysokiej kary pieniężnej lub obciążeniem kosztami wyłapania i opieki nad zwierzęciem w schronisku - napisano w kurendzie.

To już kolejna gmina w naszym regionie, która zwróciła uwagę na problem wałęsajacych się psów.

mk

{gallery}/stories/15_02/18_psy{/gallery}

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było