• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/infotydz/www/images/stories/15_02/17_szlaki.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//stories/15_02/17_szlaki

W środę, 18 lutego br. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu odbędzie się spotkanie promocyjne z autorami najnowszego numeru kwartalnika "Na sieradzkich szlakach".

Organizatorami promocji są Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu oraz Zarząd Oddziału PTTK w Sieradzu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.00 w czytelni biblioteki przy ulicy Żwirki i Wigury 4.

Kwartalnik "Na sieradzkich szlakach" powstał w 1985 r. w kręgu ludzi zaangażowanych w społecznej pracy w Polskim Towarzystwie Turystyczno Krajoznawczym. Od początku swego istnienia zajmuje się propagowaniem historii, turystyki, przyrody szeroko rozumianego województwa sieradzkiego.

W najnowszym numerze znajdą się m.in. artykuły o bibliotece konwentów braci kaznodziejów w Sieradzu, historia batalionów pancernych na manewrach w ok. Wielunia w 1938 r., ziemiańskie tradycje weselne w kaliskim i sieradzkim.

mk

{gallery}/stories/15_02/17_szlaki{/gallery}

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było