• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchDo niecodziennego zdarzenia doszło na drodze S8 w okolicach węzła Wieluń. Agresywny kierowca samochodu marki Porsche w pewnym momencie zatrzymał się i zaatakował jadącego drogą kierowcę.

Według relacji nagranej na filmiku w pewnym momencie kierowca samochodu marki Porsche na brytyjskich numerach zaczął dawać im sygnały by zatrzymali się. Gdy to nie poskutkowało sam się zatrzymał na prawym pasie, wysiadł z samochodu i podszedł do samochodu, którym podróżowała jadąca rodzina.
Jechałem z wakacji z żoną i 14 letnim synem drogą S8 w kierunku autostrady A1, wyprzedzając lewym pasem parę aut, zobaczyłem w lusterku samochód porsche który przybliżył się i zaczął błyskać światłami. Po zakończeniu manewru kierowca z tego auta po wyprzedzeniu ,zatrzymał mnie i cały ruch co mogło spowodować karambolem. Po wyjściu z auta próbował wybić szybę by móc się dostać do środka i mnie pobić. Ostatecznie skopał moje auto , a ja szybko odjechałem. Przerażona żona zaczęła dzwonić na 112. Dyspozytor kazał pojechać na komisariat by to zgłosić - relacjonuje zajęcie poszkodowany.
Osoby, które uczestniczyły w zdarzeniu i posiadają oryginał nagrania policja prosi o kontakt  po d nr tel. 42 665 22 57 lub pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Filmik został włączony do kanału "Stop Cham". Jest to kanał na YouTube, na którym znajdziemy filmiki z niebezpiecznych sytuacji na drogach w całej Polsce.

jm

Foto: Youtube.com/Print Screen

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było