• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchPonad 50 straganów i 71 miejsc przygotowanych do handlu okresowego. Wszyscy, którzy czekali na to wydarzenie nareszcie mogą zając odpowiednie miejsca.

Modernizacja warzywnego targowiska trwała od 2018 r. Kosztowała 2.297.167,97 zł , w tym dofinansowanie w wysokości 982.990 zł z programu "Mój rynek" w ramach Programu Poprawy Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
Już w czasie prowadzonych prac okazało się, że zmienić trzeba było stację zasilającą obiekt w prąd "Zielony ryneczek", co spowodowało, że właściwie od nowa trzeba było zacząć cały proces związany z przyłączem energetycznym. Następnie czekaliśmy na wszelkie odbiory techniczne i wreszcie zgodę na użytkowanie obiektu. Dzisiaj wreszcie "Zielony ryneczek" oddaliśmy najemcom - powiedział Rafał Matysiak, wiceprezydent Sieradza.
Chętnych do zajmowania boksów było więcej niż miejsc, także ich rozdziałem musiała zajać się komisja, złożona z pracowników Urzędu Miasta i Przedsiębiorstwa Komunalnego oraz radnych.
Oprócz ogólnodostępnych toalet można skorzystać także z pomieszczenia gospodarczego oraz miejsc dla handlu okresowego, których jest 71.
Całość uzupełniają elementy małej architektury i zieleń.

jm

Foto: UM Sieradz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było