• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchW miniony weekend w Błaszkach odbył się DrogBruk Festiwal. Na scenie pojawiły się gwiazdy takie jak: Kombi, De Mono i Golec uOrkiestra.

Organizatorem imprezy była firma z Błaszek DrogBruk, producent kostki brukowej. Firma obchodzi swoje 20-lecie, podobnie jak jedna z gwiazd imprezy zespół Golec uOrkiestra.
Poza koncertami były też: wesołe miasteczko dla dzieci, konkursy i zabawy oraz liczne stosika gastronomiczne. Nagrodami w konkursach były m.in.: kostka brukowa DrogBruk z profesjonalnym projektem 3D o wartości 5 tys. zł, a także Volkswagen i Skoda na weekend z pełnym bakiem.
W trakcie festiwalu zbierano pieniądze na operację rekonstrukcji tchawicy u 23-letniego Piotra Królaka z Błaszek. 
Dzięki tak licznie przybyłym mieszkańcom naszej gminy mogliśmy przywitać lato i wspólnie świętować w klimacie dobrej muzyki jaką zafundował nam Krzysztof „ Kasa” Kasowski. To wydarzenie to jednak coś znacznie więcej niż zwykła biesiada. Dzięki niej mogliśmy wesprzeć mieszkańca Błaszek – Piotra Królaka w tej trudnej drodze powrotu do pełnego zdrowia. W tym miejscu pragnę podziękować Stowarzyszeniu Kobiet Sukcesu „ Brończnianki” za przygotowanie wyśmienitych specjałów, które mieliśmy przyjemność kosztować a zysk z których został wspaniałomyślnie przekazany na pokrycie kosztów leczenia Piotra Królaka. Dziękuję także za zorganizowanie meczu piłkarskiego, którego podjął się Radny Marek Laskowski i zbiórkę pieniędzy. Dziękuje mieszkańcom gminy Błaszki za udział zarówno we wczorajszych jak i dzisiejszych imprezach dziejących się w Błaszkach i za to że zawsze można na was liczyć - podziękował na swoim fanpage'u Piotr Świderski, burmistrz Błaszek.

jm

Foto: Facebook.com/Piotr Świderski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było